FxMatik

Finansal Piyasalarda Gann Teorisini 2.5 yıldan bu yana Eğitim Danışmanlık Şirketimi Kurarak anlatmaya başladım. Yıllar içerisinde 500 kişi üzeri eğitim sonrasında farklı sorular, farklı bakış açılarıyla ufak bir program gelişmeye başladı Metatrader programı içerisinde.

Yıllar içerisinde on bin satır kodu geçince artık bu programı yapay zeka destekli bulut teknolojisini kullanarak geliştirmeye başladık. Metatrader alt yapısını kullanarak oluşturduğumuz Future Trend adını verdiğimiz programı daha da geliştirerek ayda 40 bin üstü hesaplamanın yapıldığı, neredeyse her finansal marketten data çektiğimiz ürün oluştu.

Bu süreçte çeşitli üniversitelerde sertifika eğitimi programları yaptık. Pek çok ilde eğitim seminerleri düzenledik. 2017 yılında Türkiye’de hiç bilinmeyen Gann Teorisi kulaktan kulağa yayılır oldu.

Çağın gereklerine uygun teknolojiyi yakalayarak basit ara yüzü ile kullanımı kolay ürünü ortaya çıkardık. Yapay zeka tarama listeleriyle bize her gün finansal piyasaları makine tutarlılığı ile izleme rahatlığı sunacak.

Finansal piyasalarda hayatımızı kolaylaştıracak teknolojiler üretmeye devam edeceğiz.